Verified

គំនរសំរាមនៅលើផ្លូវ ១៤៨ ជិតផ្សារកណ្ដាល

01:55 Jul 13 2018 12204 Oknha Ouk Lonn St. (148), Phnom Penh, Cambodia

គំនរសំរាមនៅលើផ្លូវ ១៤៨  ជិតផ្សារកណ្ដាល
Description
គំនរសំរាមដែលគេប្រមូលជារៀងរាល់ថ្ងៃហើយតែងតែសម្អាតបានយ៉ាងល្អ ព្រោះបើមិនសម្អាតទេវានឹងប៉ះពាល់ដល់ការលក់ដូរ និង ការធ្វើដំណើរផងដែរ ។
Credibility: UP DOWN 0
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
11 + 4 =