Verified

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ព្រៃ​ សរ

13:45 Jul 12 2018 Khan Dangkao

គំនរសំរាមតាមបណ្ដោយផ្លូវ​ ព្រៃ​ សរ
Description
បើតាមអ្នករស់នៅទីនោះបានអោយដឹងថា សំរាមទាំនេះ ៥ថ្ងៃ​ ទៅ មួយសប្ដា្កហ៍ទើបមានឡានអ្នកប្រមូលសំរាមមកយកម្ដង ដែលសំរាមទាំងនេះនៅត្រង់ចំនុចផ្លូវបំបែកជាបួន តាមបណ្ដោយផ្ឡូវ ព្រៃ ស
Credibility: UP DOWN 0
Leave a Comment
Name:
Email:
Comments:
Security Code:
20 + 1 =